Середа
21.11.2018
06:33
Категорії розділу
Рівне Суренж [2]
Рідновірські статті [20]
Статті користувачів [6]
Тranslator
Календар
Місячний календар
Фазы Луны на RedDay.ru (Ровно)
Форма входу
Пошук
Наше опитування
"Велесова книга " для Вас це:
Всього відповідей: 108
Погода
Наша кнопка

Рідновір

[Отримати код кнопки]
Цікаві сайти
Світанкові роси. Ляльки, мотанки, дерев'яні вироби, амулети... Український стиль: Прикольні патріотичні футболки :: вишиванки :: подарунки Українські вишиванки Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» Журнал РЕЗЬБА ПО ДЕРЕВУ Бандерштат Официальный сайт Burzum и Варга Викернеса тм Древосвет - деревянные игрушки, конструкторы Природа и др... Українські пісні Світанкові роси. Ляльки, мотанки, дерев'яні вироби, обереги... Українські скарби
Країна
free counters
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
MP3
Зворотній звя"зок
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Web-site:
Тема листа:
Текст повідомлення *:
Оцінка сайту:
Код безпеки *:

РІДНОВІР

Каталог статей

Головна » Статті » Рідновірські статті

Слов"янські символи-обереги .Частина 1

  АЛАТИР (ХРЕСТ СВАРОГА) – Один з найпотужніших символів-оберегів. Сварог – Бог ковальства і шлюбу, творець  Всесвіту і перших людей, покровитель сім’ї. Символ Сварога надасть допомогу в створенні сім’ї, продовженні роду.БІЛОБОГ
- Бог денного світла, добра та щастя. Осипає багатством добрих людей.


     БОГОВНИК - слов'янський релігійний символ, що втілює Вічну силу і заступництво Світлих Богів людині, що стала на шлях Духовного розвитку та вдосконалення. Допомагає усвідомити взаємопроникнення і єдність чотирьох першоелементів (Вода, Повітря, Вогонь і Земля) в нашому Всесвіті. Дає носію даного символу заступництво Предків-Пращурів та Богів наших.

БОЖЕСТВЕНА ЧИСТОТА- символізує собою первинний  божественний вогонь творіння, з якого й з'явилася наш Всесвіт, а також початкову божественну чистоту (Правду), яка захищає наш світ від темних сил.
 
 

  ВАЛЬКІРІЯ
- Стародавній Оберіг, який охороняє Мудрість, Справедливість, Благородство і Честь. Цей знак особливо шанований у воїнів, які захищають Рідну землю, свій Старовинні Рід і Віру. Як охоронний символ застосовувався жерцями для збереження Вед.

ВІЙ - слов'янський релігійний символ Бога Вія. Використовується проти ворогом Роду, негативно впливаючи на них (витягає енергію).

ВОГОНЬ(Огнь)- слов'янський символ вогню, жертовника та домашнього вогнища. Є обережний символом і використовується для захисту жител, капищ і храмів, охороняє давню мудрість наших Богів.

ВЕЛЕС- слов'янський релігійний символ бога Велеса. Сприяє слов'янської мудрості, достатку, багатства і успішної торгівлі (бізнесу).

  ВЕЛЕСОВНИК - слов'янський захисний символ-оберіг, за допомогою якого можна захиститися від природної негоди і всякого нещастя, перебуваючи далеко від рідного дому: в ​​поході та битві, на полюванні і риболовлі.

ВІЧНИЙ ВОГОНЬ (дванадцяти-кінцевий  хрест) символізує собою животворящий вогонь протягом 12 місяців, тобто всього року. Використовується також для захисту від зовнішніх впливів злих і темних сил.

   
  

   ВСЕСЛАВЕЦЬ
- вогненний обережний знак, який охороняє Сімейні Союзи від гарячих суперечок і розбіжностей, Старовинні Роди - від сварок і міжусобиць, житниці і житла - від пожеж. Всеславець надає Сімейним Спілкам та їх Старовинним Родам лад і Загальну Славу.

  ВІСНИК РОДУ (Благовісник) - слов'янський символ, що несе добрі вісті Роду і народу ,і передвіщає благі звершення і зміни в кращу сторону в життя.
   ГРОМОВИК
- Небесний Символ, який охороняє Древню Небесну Мудрість Богів, тобто Древні Веди. Як Оберіг, зображувався на військовій зброї та збруї, а також над входами в Сховища, щоб той, хто входить до них зі злими помислами, був вражений Громом (інфразвук)
.


   ГРОЗОВИК
- Вогняна символіка, за допомогою якої ставало можливим управління Природними Стихіями Погоди, а також Грозовик застосовувався як Оберіг, що захищає від негоди оселі та храми.

  ГІПЕРБОРЕЯ - священний символ легендарної арійської і індоєвропейської прабатьківщини - Гіпербореї (Антарктида, Бореї, Північного Раю), яка колись знаходилася в Північно-Льодовитому океан
ДАЖБОГ
– Бог літнього сонця, син Сварога, Прабатько русичів. Дажбог – творець земного Буття, Батько людського щастя, блага, добра, любові, багатства. Тож символ Дажбога подарує це саме людське щастя власнику талісману і оберігатиме його.
  ДУХОВНА СИЛА
- Символ постійного перетворення духу людини. Використовується для посилення і концентрації душевних і духовних сил, необхідних людині для творчої праці на благо всіх.

  ДУХОБОР – слов’янський релігіозний символ першопочаткового внутрішнього Вогню Життя, який винищує всі хвороби тілесні і хвороби Духу і Душі.Категорія: Рідновірські статті | Додав: ZlatoЯР (28.04.2011)
Переглядів: 6319 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]