Середа
21.11.2018
06:25
Категорії розділу
Рівне Суренж [2]
Рідновірські статті [20]
Статті користувачів [6]
Тranslator
Календар
Місячний календар
Фазы Луны на RedDay.ru (Ровно)
Форма входу
Пошук
Наше опитування
"Велесова книга " для Вас це:
Всього відповідей: 108
Погода
Наша кнопка

Рідновір

[Отримати код кнопки]
Цікаві сайти
Світанкові роси. Ляльки, мотанки, дерев'яні вироби, амулети... Український стиль: Прикольні патріотичні футболки :: вишиванки :: подарунки Українські вишиванки Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» Журнал РЕЗЬБА ПО ДЕРЕВУ Бандерштат Официальный сайт Burzum и Варга Викернеса тм Древосвет - деревянные игрушки, конструкторы Природа и др... Українські пісні Світанкові роси. Ляльки, мотанки, дерев'яні вироби, обереги... Українські скарби
Країна
free counters
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
MP3
Зворотній звя"зок
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Web-site:
Тема листа:
Текст повідомлення *:
Оцінка сайту:
Код безпеки *:

РІДНОВІР

Каталог статей

Головна » Статті » Рідновірські статті

Слов"янські символи-обереги .Частина 2
  ДХАТА
- вогненний Божий Знак, що означає внутрішнє і зовнішнє улаштування людини. Він позначає чотири основні складові, котрі даровані Богами-творцем і які притаманні кожній людині Великої Раси: Тіло, Душа, Дух і Совість.

ДУХОВНА СВАСТИКА  символізує собою духовну силу людини, гармонію людської душі й тіла та взаємозв'язку їх в єдине ціле. Таку свастику включали в орнамент свого одягу волхви й жерці, оскільки вона сприяла духовному розвитку. Зображували також на фасадах будинків і будівель для захисту від злих сил.

  ЖЕРТОВНИК -зображується на жертовниках як символ поєднання земного і небесного вогню. Його призначення - зберігати шляху постійного єдності роду, тобто зв'язки родичів з Богами Рідними. Жертовники для спалення дарів і треб на славу Богів і Предків наших будуються у вигляді даного символу.

ЖИВА - слов'янський релігійний символ богині Живи, що дає Життя всьому живому на Землі. Використовується в обрядовій одязі на весняних святах пробудження природи від зими.

   ЗАЙЧИК
– його зображували на поясах вагітних жінок, коли хотіли щоб народився хлопчик. Потужний слов'янський сонячний символ, що дарує сонячну енергію і позитив його носія. Нейтралізує всі негативні впливи.

  ЗАСІЯНЕ ПОЛЕ- Ромб чи квадрат з точками або штрихами всередині є символом майбутнього багатого врожаю, вагітності, зародження нового життя, а також відродження чогось старого.  ЗОРЯ
– (Октаграма)Символ Космічного Закону кругообігу, психічного захисту людини. Взагалі, один з найсильніших символів-оберегів.


КОЛО ВОСЬМИ-ПРОМЕНЕВЕ  - обережний сонячний символ, який був широко поширений на Русі і зустрічається навіть до цього дня. Зображувався переважно на віконних рамах і фасадах  будинків.
   КВАДРАТ СВАРОГА
– Сварог – Володар світу, Прабог, Бог-митець, творець Всесвіту і перших людей, покровитель шлюбу і сім’ї. За легендами, що передають наші літописи, Сварог – Бог ковальства і шлюбу, викував для русичів перший плуг і золоту каблучку. Символ Сварога надасть допомогу у створенні сім’ї, продовженні роду. Також надасть власнику натхнення, допоможе у реалізації творчих задумів. 
   КВІТКА ПАПОРОТІ
(Перунів цвіт) - Вогняний символ чистоти Духа, має потужні цілющі сили. У народі його називають Перунів Цвіт. Вважається, що він здатний відкривати приховані в землі скарби, виконувати бажання. Насправді він дає людині можливість розкрити Духовні Сили.

  КОЛЯДНИК - Символ Бога Коляди, який здійснює на землі Оновлення та зміни на краще; це символ перемоги Світла над темрявою і Світлого Дня над Ніччю. Крім того, Колядник застосовувався як чоловічий Оберіг, що дає мужам сили у творчій праці і в битві з лютим ворогом.
  КОЛАРД
- Символ Величі Родючості Матері-Землі, що одержує Світло, теплоту і Любов від Ярила-Сонця; Символ процвітання землі Пращурів. Символ Вогню, який дає достаток і процвітання Родам, які є творцями для нащадків.
КОЛОВРАТ - символ висхідного Сонця і Добра, символ перемоги Світла над Темрявою, Правди над Кривдою і Життя над Смертю. Потужний знак нищівній мощі, що дає сили воїнам в битвах з ворогами РОДА.

   КОЛОХОРТ -символізує собою подвійну систему слов'янського світосприйняття: постійне взаємоіснування світла й темряви, життя і смерті, добра і зла, правди і кривди, мудрості і дурості. Цей символ використовували, коли просили Богів вирішити суперечку.

  КОЛІСНИЦЯ ПЕРУНА (Громове Колесо) буває шести-і восьми-променевим. Колесо це означає колісницю бога Перуна, яка їдучи по небу виробляє грім, блискавку і дощ.

  ХРЕСТ - сакральний символ Сонця, життя і вічності. Він також символізує єднання двох починань: чоловічого та жіночого.

  КУПАЙЛО - слов'янський релігійний символ бога Купайли. Символізує і будить в людях любов і пристрасть, сприяє "тяжінню"чоловічого і жіночого починань.
 
Категорія: Рідновірські статті | Додав: ZlatoЯР (28.04.2011)
Переглядів: 2862 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]