Вівторок
20.02.2018
18:18
Категорії розділу
Рівне Суренж [2]
Рідновірські статті [20]
Статті користувачів [6]
Тranslator
Календар
Місячний календар
Фазы Луны на RedDay.ru (Ровно)
Форма входу
Пошук
Наше опитування
"Велесова книга " для Вас це:
Всього відповідей: 106
Погода
Наша кнопка

Рідновір

[Отримати код кнопки]
Цікаві сайти
Світанкові роси. Ляльки, мотанки, дерев'яні вироби, амулети... Український стиль: Прикольні патріотичні футболки :: вишиванки :: подарунки Українські вишиванки Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» Журнал РЕЗЬБА ПО ДЕРЕВУ Бандерштат Официальный сайт Burzum и Варга Викернеса тм Древосвет - деревянные игрушки, конструкторы Природа и др... Українські пісні Світанкові роси. Ляльки, мотанки, дерев'яні вироби, обереги... Українські скарби
Країна
free counters
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
MP3
Зворотній звя"зок
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Web-site:
Тема листа:
Текст повідомлення *:
Оцінка сайту:
Код безпеки *:

РІДНОВІР

Каталог статей

Головна » Статті » Статті користувачів

Московський патріархат звинуватив українців у Голокості
Цікаво, а які ще гріхи нам, українцям, припишуть "герої" інших національностей?
Тепер уже ми, цілком мирний та доброзичливий народ, винний у "єврейському геноциді"!
Чи є справедливим те, що нас, тих хто ніколи не ходив у чужі землі, а тільки боронив свою у часи захоплення неї тими, кому вона ніколи не належала, постійно звинувачують у всіляких нападах, геноцидах та агресіях?
Прикро те, що безпідставно і бездоказово звинуватити у наш час може кожний, хто не має совісті. А найобразливіше з того всього є те, що ти мусиш доводити, що це не так, на відміну від людини, яка поливає брудом.
Мені здається, що вислови заполітизованих служителів церкви московського патріархату (навіть не намагаюся писати ці слова з великої букви) переходять усі межі людяності. Аякже, кращий захист - це напад. Для чого ламати голову, як вибачитися за дії своїх попередників за їхні злочини перед українським народом, якщо можна у відповідь тупо звинуватити сам український народ? І нехай тепер він "віддувається" і вибачається, і чим більше ми будемо переконувати, що це є неправдою, тим меншу вагу будуть мати наші виправдання.
Між іншим, якщо хтось колись хоча б вивчав курс історії в школі (а це 99,5% людей), то мав би задуматися про таке:
- скільки приблизно людей загинуло у "славетну" пору "Хрестових походів", які сподвигла і спонсорувала християнська церква, коли одні люди йшли у чужі їм землі вбивати і грабувати інших людей заради "правильної віри";
- скільки хоча би приблизно людей, а особливо жінок і дівчат (не побоюся цього вислову, найкращих представниць нашої статі) було закатовано в еру "полювання на відьом", скільки зруйновано було родин і скільки дітей залишилося сиротами завдяки "святій місії очищення народу від скверни".
І це я взяла тільки загальновідомі факти, від яких вже як то кажуть, не відкрутитися.
Кожний з вас, мислячих людей, має зрозуміти, що ніколи в світі ще не було настільки кровожерливої і брехливої організації, завдяки діяльності якої було знищено цілі поселення і покоління, ще ніколи в ім"я ніякої організації не було здійснено стільки страшних злочинів, як в ім"я "святої церкви". Тому служителі ії мають ще дуже багато віків спокутувати провини, а не шукати "порошинку в чужому оці", коли самі знаєте, що відбувається у своєму.
Мене насправді обурює те, що добрі і довірливі люди, єдиним недоліком яких є те, що вони вважають авторитетним думку брехливих і неперебірливих у методах здійснення пропаганди священників, самі сприяють розколу у народі, переймаються цією неправдою і починають шукати винних серед своїх, коли в таких ситуаціях навпаки, потрібно об"єднуватись і давати тверду відсіч, щоб наступного разу "святим отцям" навіть і в голову не заходило, що наших людей можна посварити такою нісенітницею!

Реакція на статтю http://tsn.ua/ukrayina/moskovskiy-patriarhat-zvinuvativ-ukrayinciv-u-golokosti.html

Категорія: Статті користувачів | Додав: Вогняна (06.12.2010)
Переглядів: 309 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
роздиляй и властвуй.неможэт патриарх всея московии росийским мусульманам сказать шо их вера неправильная.они его в третий рим вперед ногами отправят.а в украине народ духовной пищей так накормлен шо радная пищя им противна.им заморскую подавай а нажравшись в еврейский рай очередь занимать надо. поэтому светой из москвы обетованой спасает нас. ведь с мулы или равина бабла не шипко сорвеш а очередь овцами пополнять надо. а чтоб народ пристремить его нужно вчемто обвенить пусть оправдывается......амы тем временем.........пример руский язык как второй нацыональный.....народ кипит народ бушует....а ктото на этот народ надевает наручники.......налог.политика тегибко.....народ кипит народ бушует.....ана шее простова человека ужэ клеймо раба....все как дважды два.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]