Середа
21.11.2018
07:41
Категорії розділу
Рівне Суренж [2]
Рідновірські статті [20]
Статті користувачів [6]
Тranslator
Календар
Місячний календар
Фазы Луны на RedDay.ru (Ровно)
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Як Ви відноситесь до Рідновірів?
Всього відповідей: 182
Погода
Наша кнопка

Рідновір

[Отримати код кнопки]
Цікаві сайти
Світанкові роси. Ляльки, мотанки, дерев'яні вироби, амулети... Український стиль: Прикольні патріотичні футболки :: вишиванки :: подарунки Українські вишиванки Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» Журнал РЕЗЬБА ПО ДЕРЕВУ Бандерштат Официальный сайт Burzum и Варга Викернеса тм Древосвет - деревянные игрушки, конструкторы Природа и др... Українські пісні Світанкові роси. Ляльки, мотанки, дерев'яні вироби, обереги... Українські скарби
Країна
free counters
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
MP3
Зворотній звя"зок
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Web-site:
Тема листа:
Текст повідомлення *:
Оцінка сайту:
Код безпеки *:

РІДНОВІР

Каталог статей

Головна » Статті » Рідновірські статті

Слов"янські символи-обереги .Частина 3
   ЛАДИНЕЦЬ - Символ Любові, Гармонії і Щастя в сім'ї, в народі його називали ХРЕСТ ЛАДИ . Як Оберіг його носили в основному дівчата, щоб мати захист від "дурного ока". А щоб сила Ладинця була постійною, його вписували в Велике Коло (Круг).
 
  ЛАДА (Лад) - слов'янський релігійний символ богині любові і краси Лади. Стародавні слов'яни називали так не тільки початкову богиню любові, але і весь лад життя - лад, де все має бути гаразд, та складно, то є добре. Всі люди повинні вміти ладити один з одним і мирно спів-існувати для процвітання роду і народу.

МАРА (Морана) - слов'янський релігійний символ богині зими і смерті Мари. У давніх слов'ян вона вважалася втіленням усіх темних, нечистих і злих сил.

   МОКОША – У давні часи вона була Богинею долі, землеробства і родючості, жіночої життєвої сили і достатку. Покровителька жіноцтва, пологів, захисниця породіль. За переказами, саме Мокоша пряде Нитку Життя.

  МОЛВИНЕЦЬ - примножує силу керівного слова, підсилює дію наказів.

  НЕБЕСНИЙ ХРЕСТ - Символ Небесної Духовної Сили і Сили Родової Єдності. Застосовувався як натільний Оберіг, який охороняє того, хто його носить, даруючи йому допомогу всіх Предків його Роду і допомогу Рода Небесного.

НОВОРОДНІК  - слов'янський обережний  символ родючості та народження чогось нового, чи то народження нового життя, ідеї, думки, цілі і т.д. Допомагає в починанні будь-якої справи і сприяє примноженню нашого роду.

     ОГНЕВИЦЯ - вогнянний обереговий знак, через який Небесна Богородиця дарує заміжнім жінкам всіляку допомогу і дієвий захист від темних сил. Його вишивають на сорочках, поясах спільно з іншими обереговими знаками.

   ОДОЛЯН - ТРАВА - Цей символ був головним Оберегом для захисту від різних хвороб. У народі вважалося, що хвороби на людину насилають злі сили, а подвійний Вогнянний знак здатний спалити будь-яку хворобу, очистити тіло і душу.

ОГНЕВИК - слов'янський релігійний символ, який наноситься на дахи будинків в якості сонячного оберега живуть в будинку від темних і злих сил.

ПРАВДА- слов'янський релігійний символ Правди, який стежить за правосуддям і охороняє закони Прави на всій Землі.

  ПЕРУНІВ ШЛЯХ - небесна символіка, передає зовнішній структурний образ нашої рідної зоряної системи. Є потужним символом, що дарує людям велику мудрість Рідних Богів.

    РАДИНЕЦЬ - Небесний оберіг немовлят. Зображується на люльках і колисках, використовується у вишивці їх одягу. Він дає їм Радість і Умиротворення, захищаючи від пристріту і уроків

  РИЖИК – символ працелюбності.

РОД  - слов'янський релігійний символ Єдиного Бога , що забезпечить розвиток і процвітання нашого Роду і народу споконвіку. Це солярний символ, захищаючий Словян, бо вони здавна вважали себе дітьми Сонця. Цим символом можуть прикрашати капищного чура РОДА, обереги, амулети та інші ювелірні вироби.
 


Категорія: Рідновірські статті | Додав: ZlatoЯР (28.04.2011)
Переглядів: 2809 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]