Середа
21.11.2018
07:03
Категорії розділу
Рівне Суренж [2]
Рідновірські статті [20]
Статті користувачів [6]
Тranslator
Календар
Місячний календар
Фазы Луны на RedDay.ru (Ровно)
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Як Ви відноситесь до Рідновірів?
Всього відповідей: 182
Погода
Наша кнопка

Рідновір

[Отримати код кнопки]
Цікаві сайти
Світанкові роси. Ляльки, мотанки, дерев'яні вироби, амулети... Український стиль: Прикольні патріотичні футболки :: вишиванки :: подарунки Українські вишиванки Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» Журнал РЕЗЬБА ПО ДЕРЕВУ Бандерштат Официальный сайт Burzum и Варга Викернеса тм Древосвет - деревянные игрушки, конструкторы Природа и др... Українські пісні Світанкові роси. Ляльки, мотанки, дерев'яні вироби, обереги... Українські скарби
Країна
free counters
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
MP3
Зворотній звя"зок
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Web-site:
Тема листа:
Текст повідомлення *:
Оцінка сайту:
Код безпеки *:

РІДНОВІР

Каталог статей

Головна » Статті » Рідновірські статті

Слов"янські символи-обереги .Частина 5  СОЛАРД
- Символ Вогнянного Оновлення. Цей символ застосовували молоді люди, які вступили до Сімейного Союзу і які очікують появи здорового потомства. На Весілля нареченій дарували прикраси з Колардом та Солардом.


    СОНЯЧНИЙ ХРЕСТ - символ Духовної Сили Ярила-Сонця і процвітання Роду. Застосовувався як натільний оберіг. Як правило, Сонячний Хрест найбільшою силою наділяв жерців лісу, які його зображували на одязі, зброї, культових приладдях.

 

  СЛАВЕЦЬ
- Небесний образ, що дарує і оберігає здоров'я дівчат і жінок. Заміжнім жінкам він допомагає народити здорових і міцних дітей. Тому всі дівчата та жінки застосовують Славець у вишивках на своїх шатах.

  СОКИРА ПЕРУНА - слов'янський релігійний символ грізної зброї бога Перуна, яким він разить ворогів Слов'ян. Зображувався на одязі і озброєнні воїнів (мечах, сокирах, щитах, шоломах).


СИМВОЛ РОДу
- Небесний знак Рода-ПраРОДителя. Їм прикрашається Кумир Роду, а також обереги та ладанки. Якщо людина носить на тілі й одязі Символ Роду, то ніяка сила не зможе його подолати.
СВАОР
- символізує нескінченний, постійний Небесний Рух, Вічний Кругообіг Життєвих Сил Всесвіту. Вважається, що якщо Сваор зображений на предметах домашнього вжитку, то в домі завжди буде достаток і щастя.

 CОЛОНЬ
- Стародавній Сонячний символ, що оберігає людину та її добро від темних сил. Зображався, як правило, на одязі і предметах побутового призначення. Дуже часто його зображення зустрічається на ложках, горщиках та іншого кухонного начиння.

СЕМАРГЛ -   релігійний символ бога вогню і домашнього вогнища - Семаргла.

  СТРИБОЖИЧІ - один із символів Бога, керуючого всіма вітрами - Стрибога. Цей символ допомагає людям оберігати свої оселі та поля від негоди і лютих вітрів. Рибалкам і морякам дарує тиху і спокійну водну гладь. Мельники ж будували вітряки, схожі на знак Стрибога, щоб млини не стояли, а постійно оберталися.

ТРОЯН (Триглав) символізує собою триєдність Сварога-Перуна-Велеса, сильних під Прави, Яви і Нави, інакше кажучи - всі сили добра і світла зібрані воєдино. Цей символ допомагає родичам у боротьбі з ворогом роду, дарує допомогу і заступництво слов'янських Богів, а також сприяє пошуку справжнього (праведність) життєвого шляху.

ТРІКСЕЛЬ символізує собою троїстість світобудови і єдність трьох світів: Наві (Світ мертвих), Яви (Світ живих) та Праві (Світ Богів). Цей символ допомагає людям пізнати себе і розкрити суть нашого буття, пізнати початкові закони Всесвіту, на яких стоїть вся наша Всесвіт.

    ХОРС- слов'янський релігійний символ давньослов'янського бога сонячного диска - Хорса. Цей символ означає безпосередньо сонячне обертання, тому як сам Хорс виконує роль перевізника Сонця на світанку та під кінець. Час його дії від зимового сонцестояння до весняного рівнодення.

ЧУР – Пращур. Чур є сторожем родових Звичаїв, Богом «межевого вогню» - він пильнує майно і власність Роду.

ЯРОВИК застосовується для збереження зібраного врожаю та в уникненні відмінка і загибелі домашньої худоби.

   ЯРОВРАТ - це вогненний символ Сонця-Ярила, керуючого яровим цвітінням і всіма благодатними для врожаю погодними умовами. Для отримання хорошого врожаю вважалося необхідним наносити цей знак на знаряддя сільськогосподарської праці: плуги, серпи, коси і т.п.

Категорія: Рідновірські статті | Додав: ZlatoЯР (28.04.2011)
Переглядів: 2636 | Рейтинг: 4.3/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]